Bionluk Sitesin de Freelancer Olarak Para kazanmak

Tabii ki ben de çoğu kişi gibi Üniversite zamanında Freelancer sektörüne ufak adımlarla giriş yaptım Peki bunu nasıl yaptın deyip merak edenler olabilir. Bu konuda size bütün Freelancer hayatımı ve başımdan geçenleri anlatacağım. Fazla laf salatası yapmadan konuya giriyorum.

Bionluk Sitesini keşfetme ve para kazanma serüvenim;

Bionluk sitesini aslında ilk zamanlarından beri görüp duyu yordum ama ilgimi çekmiyordu sonradan youtube para kazanma serüvenine biraz ara verip kendi mesleğime yöneleyim dedim bu esnada arkadaş, tanıdık, dost çevresine grafik işleri yapıyordum.

Adobe programlarına karşı olan yeteneğimin farkına varıp öğrendiklerimle yetinmeden tasarım konusuna daha derinlemesine bir dalış yaptım. Sonradan Bionluk sitesine kayı oldum tabi ilk kaydımda beni kabul etmediler. Bende Tam 3 defa kayıt olmayı denedim en sonunda kendime zorla ve hile hurda yaprakta olsa Bir hesap açtım.

Bionluk İŞ Alma ve Para Kazanma;

Tabi ben büyük AVM önüne dükkan açan Küçük esnaf gibi kala kaldım. ???? E bizde de esnaflık var tabi biraz. Ben de her esnaf gibi sürüm den kazanayım dedim.

İlk ilanımı açtım Logo tasarımı üzerine adamlar uçuk fiyatlar yazmışlar ama gelen müşteri direk adamların ilandan yapılan satış miktarına bakıyor ben de Koca bir sıfır var.

Ben de fiyatı adamların 4/1 ine indirdim ama işçilik üst sınıf bunlar benim vitrin görsellim olacak ilk 3 işten sonra 4/2 bu şekilde devam ederek en sonunda adımı piyasaya duyurdum. Aylık 600 Tl civarı para gelmeye başladı.

Sonra tabi birkaç ilan daha açtım Logo, Afiş, Reklam, Video Reklamlar, Özel Tasarımlar derken Aylık 900Tl ile 1500TL arası bir para kazan maya başladım ama tabii ki aynı zamanda üniversitede devam ediyor bir o bir bu derken bir yerden sonra sıkmaya başladı.

Son Durum Ne diye Sorarsanız;

Şu an Hobi olarak Hala yapıyorum. Şimdiye kadar 50'yi aşkın iş yaptım. Gerçekten boş vaktini nakit e çevirmek insana tabi ki de güzel geliyor. Ben de Krizi fırsata çeviren Tayfadanımdır. ???? Bir müzik Yanı Bir bardak ☕ Kahve alacan bir de ⛈️ yağmurlu hava varsa dışarıda harika bir şey ya şu an resmen anı yaşadım. ???? Bu arada Yaptığım Projelere bakmak isteseniz tam olarak ???? Buraya Tıklayın. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorumlar (0)

Hiç Yorum Yapılmadı ilk Yorumu Siz yapmaya Nedersiniz?

Yorum Yap